Veterinární ambulance pro komplexní péči o malá zvířata

Naše služby

  • Všeobecná medicína malých zvířat
  • Preventivní prohlídky a vakcinace
  • Biochemické vyšetření krve a moči
  • Čipování, vystavení pasů
  • Kynologické poradenství
  • Prodej dietických krmiv na objenávku
  • Očkování proti Borelióze

Všeobecná medicína malých zvířat

Základní péče
Celkové preventivní vyšetření, očkování, odčervení, krácení drápků apod.

Stanovení diagnózy a léčba

Vyšetření s diagnastikováním nemoci a následné léčení v oblastech interny, ortopedie, stomatologie, porodnictví a gynekologie.
Např. diagnostika a léčení plodnosti atd.
Dietologická poradna.

Chirurgie

Nastanou chvíle, kdy sebelepší a dlohodobá péče nestačí a musí se provést chirurgický zákrok i na tyto eventuality jsme připraveni a snažíme se pro Vaše zvíře připravit co nejméně traumatizující zážitek.

Provádíme zákroky jako je např. kastrace (samců i samic), císařský řez při obtížném průběhu porodu, gynekologické operace, oční a plastické operace (např. třetí víčko), fixace zlomenin, tumorů a řady jiných odborných zákroků.

Dermatologie

Léčení kožních ekzémů, ektoparazitálních onemocnění (např. tombikuly, svrabu, mikóz, se povádí ve spolupráci s vetrinární laboratoří LABVET

RTG, sonografie

V případě potřeby provádíme též diagnostiku pomocí rentgenu, laboratorní diagnostiky či jiným způsobem. Jedná se především o diagnózu chorob kloubních (např. kulhání), neprůchodnosti střeva či sonografické vyšetření březosti a diagnostiky měkkých tkání apod.

Čipování

Kromě povinnosti označit svého psího miláčka, dává čip velkou šanci zaběhnutému zvířeti, aby se dostalo zpět ke své rodině.
Většina veterinárních lékařů včetně psích útulků u nás i v zahraničí vlastní čtecí zařízení, proto je několikanásobně větší šance, že se Vaše ztracené zvíře vrátí k Vám.
Taktéž Vám vystavíme mezinárodní pas, který je stále poviný při cestě do ostatních států. Některé destinace navíc vyžadují i různá očkování na což je dobré se informovat před Vaší společnou cestou.

Kynologické poradenství

Poradíme Vám při výběru štěněte, doporučíme vhodnou stravu a další péči, určíme schéma vakcinace a odčervení

Očkování proti Limské Borelióze

Toto očkování se v současné době dá provádět po celý rok a je jedinou zaručenou prevencí proti tomuto onemocnění jejímž přenašečem může být i obyčejná moucha, proto je očkování žádoucí i pro zvířata ktrá nevycházejí z domu.
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *