Vítejte na stránkách KlUBU ASTRONOMŮ PŘI HVĚZDÁRNĚ V ÚPICI

ubu 

stránky byly přesměrovány, klikněte prosím na

TENTO ODKAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

členové klubu
 (jména jsou řazena v abecedním pořadí) 

Eva Antošová, Trutnov - Tomáš Balcar, Úpice - Kristýna Balcarová, Úpice - Kateřina Bejrová, Nová Paka - Jiří Bém, Trutnov - Tomáš Binar, Trutnov - Matúš Blaško, Markušovce, SLOVENSKO - Martin Cipra, Pilníkov - Hana Čermáková, Náchod - Alena Černochová, Havířov - Jakub Černý, Miletín - Štefan Demeter, Náchod - Eliška Duchková, Mostek - Ondřej Dudek, Úpice - Iva Ďurjančíková, Úpice - Robert Edr, Janské Lázně - Adam Fiala, Hořičky - Stanislav Fořt, Tábor - Milan Gančár, Trutnov - František Gazda, Úpice - Jan Grabec, Lomnice nad Popelkou - Ondřej Hajnyš, Dvůr Králové nad Labem - Petr Hampel, Velké Svatoňovice - Patrik Hamza, Hyskov - Pavel Hanč, Trutnov - Alena Harlenderová, Olomouc -Vendula Hátlová, Lázně Bělohrad - Marek Hauk, Jilemnice - Michaela Hejlková, Týniště nad Orlicí - Pavlína Hloušková, Úpice - Miloš Hoferka, Trutnov - Jiří Hofman, Úpice - Jiří Holman, Úpice - Josef Holubec, Nové Město nad Metují - Míša Hromadová, Praha 6 - Petr Hrůza, Staré Buky - Romana Chudá, Suchovršice - Monika Chvojková, Úpice - Jakub Illík, Zlín - Peter Iliaš, Nitr. Rudno, Slovensko - Martina Izvorská, Hlučín - Zdeněk Janoušek, Úpice - Petr Janovský, Jihlava - Jaroslav Jindra, Trutnov - Andrea Jirásková, Úpice - Karel Jungwirth, Náchod - Jan Jonáš, Praha 3 - Kateřina Junková, Červený Kostelec - Petr Kalousek, Úpice - Markéta Kábrtová, Slavkov u Brna - Filip Kábrt, Úpice - Alica Kačengová, Spišská Nová Ves, SLOVENSKO - Jaroslav Kachlík, Úpice - Veronika Kadlecová, Opava - Eliška Kachlíková, Úpice - Petr Kalousek, Úpice - Martin Kárník, Mezilesí - David Kasal, Horní Brusnice - Anna Kasperová, Úpice - Matěj Kasper, Úpice - Martin Kašpar, Červený Kostelec - Petra Kašparová, Suchovršice - Šárka Kašparová, Suchovršice - Vojtěch Kika, Zábřeh - Martin Kellner, Praha 8 - Tomáš Košnar, Úpice - Kristýna Knapová, Nová Paka - Lucie Kobrlová, Horní Branná - Miroslav Kocourek, Úpice - Andrea Kolínská, Prostějov - Lukáš Košťál, Trutnov - Jan Kotek, Písek - Martin Kozel, Trutnov - Martin Král, Úpice - Ondřej Král, Havlovice - Michaela Kratochvílová, Hartvíkovice - Martin Krebs, Choustníkovo Hradiště - Radka Krhánková, Úpice - Lukáš Krincvaj, Kolín - Petr Kudyn, Trutnov - Jiří Kulhánek, Praha - Alena Kyptová, Jíloviště - Miluše Kyptová, Praha 6 - Radek Lejsek, Jičín - Vojtěch Levinský, Úpice-Radeč - Jan Lhotský, Trutnov - Vojtěch Mach, Úpice - Kristýna Machová, Úpice - Dominika Machylová, Úpice - Lucie Machylová, Úpice - Lenka Malá, Horažďovice - Ondřej Manych, Úpice - Jitka Marková, Jíloviště - Petr Martinec, Horka u Staré Paky - Kateřina Marušová, Tábor - Roman Materna, Pilníkov - Stanislava Matoušková, Karlovy Vary - Václav Maurenc, České Budějovice - Aneta Mertlíková, Červený Kostelec - Jan Michal, Klášterská Lhota - Petra Mikovcová, Suchovršice - Martin Mikulenka, Bystřice pod Hostýnem - Ondřej Mour, Trutnov - Rudolf Mudroch, Trutnov - Filip Murár, Třebíč - Ondřej Myšík, Nová Paka - Aleš Nedvídek, Hostinné - Jiří Němec, Ústí nad Labem - Adéla Nová, Trutnov - Matej Novotný, Spišská Nová Ves, SLOVENSKO - Ondřej Nývlt, Trutnov - Lucie Oborníková, Úpice - Roman Odvárko, Úpice - František Odvářka, Brno - Jan Odvářka, Brno - Hana Pášová, Ústí nad Labem - Dalimil Petrilák, Jilemnice - Luděk Petrilák, Jilemnice - Radka Petrovská, Trutnov - Martina Pfeiferová, Úpice - Šárka Pfeiferová, Úpice - Tomáš Pišl, Červený Kostelec - Lukáš Plášil, Dvůr Králové nad Labem - Ivana Plechatá, Praha 3 - Zuzana Plechatá, Praha 3 - Jiří Plechatý, Praha 15 - Martin Podolník, Adamov - Tomáš Polkabla, Rudňany, SLOVENSKO - Kristýna Popelková, Úpice - Lenka Pragerová, Havlovice - Tomáš Prorok, Trutnov - Bohumil Ptáček, Týniště nad Orlicí - Kristián Richtera, Dvůr Králové nad Labem - Lenka Roubíková, Úpice - Hana Rubková, Jilemnice - Stanislav Růžička, Úpice - Jiří Rýdl, Hronov - Ivana Rýdlová, Hronov - Milan Řehák, Velichovky - Hana Sedláková, Rájec-Jestřebí - Jaroslav Semerák, Horní Radechová - Vojta Semerák, Červený Kostelec - Jan Semerák, Červený Kostelec - Milan Serbousek, Trutnov - Tomáš Smrčka, Týniště nad Orlicí - Dušan Solařík, Břeclav - Jan Sopoušek, Brno - Pavel Stibbe, Úpice - Ivana Středová, Holohlavy - Lucie Studentová, Police nad Metují - Martin Šinal, Most - Hana Šklíbová, Suchovršice - Jiří Šklíba, Suchovršice - Kateřina Škrabalová, Úpice - Jiří Šlechta, Rtyně v Podkrkonoší - Pavel Šmída, Trutnov - Jan Špelda, Úpice - Nikola Šrytrová, Úpice - Lenka Šrejberová, Úpice - Milan Štěpán, Úpice - Jan Štika, Úpice - Hana Štiková, Úpice - Petr Švaříček, Hostinné - Matěj Tejchman, Náchod - Lukáš Timko, Tábor - Jana Trávníčková, České Budějovice - Markéta Ulrichová, Trutnov - Silvia Valkošáková, Spišká Nová Ves, SLOVENSKO - Oldřich Vetešník, Trutnov - Ivo Vinklárek, Rožnov pod Radhoštěm - Tomáš Vít, Úpice - Michal Vlášek, Trutnov - Tomáš Vlasák, Rumburk - Ladislav Vlček, Úpice - Karolína Vlčková, Úpice - Ondřej Vlček, Úpice - Bořek Vlk, Praha 6 - Danuše Vocetková, Kladno - Leon Vojtěch, Úpice - Dan Voleský, Jilemnice - Petr Volf, Dolní Brusnice - Jakub Vošmera, Brno -Vladimír Vondrák, Hořičky - Lenka Vyktorinová, Hodonín - David Wajsar, Úpice - Richard Wimmer, Lomnice nad Popelkou - Jitka Zajícová, Lomnice nad Popelkou - Radka Zajíčková, Trutnov - Kateřina Žluvová, Vrchlabí - Michal Žoldák, Trutnov

  soutěž úkazyaaodkazy lgalerie slunce  co novéhoakroužky   přelety ISS

  

 aktuality - akce:  

 

 

 

 

 

 

 

PÁTEK 16. PROSINCE OD 17 HODIN, VSTUP VOLNÝ

TOPlist

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *