+ mnoho dalších...

:::

...samozřejmě :O) i já:

emw@seznam.cz

_____________   další porážka   ______________    připomínky k webu pište na adresu: emw@seznam.cz    :::::::

přehrávání hudby zastavíte stisknutím Esc(ape), nebo tlačítka Zastavit (v liště prohlížeče)

- zápasy  rozhovory   -  fotogalerie  -  kontakty  -  návštěvní kniha  -  CHAT  video  -  statistiky  -  HC Slovan Louny  -

10. 4. 2007

Nejlepší hokejisty má Zlín, nejlepší brankář je však z Bíliny (Litvínova)...

Josef "Pepa" Sobotka   * Gratulujeme!!!

kompletní info o Mistrovství republiky 6. tříd najdete zde

info pro web: Martin Zechovský / Díky  :O)

:::

27. 3. 2007

Mezinárodní konfrontace s týmem z "kolébky hokeje" - Kanady...

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)   -   ALBERTA CANADIENS (CAN)

3  :  10  (2 : 4,  1 : 3,  0 : 3)

statistiku utkání stahujte zde

11. 3. 2007

Škoda, že sezóna už končí... Další výhra!

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)   -   HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

11  :  1  (2 : 1,  4 : 0,  5 : 0)

sestava týmu: Hrbek ::: Spieler, Kučera (Ln) - Havlík, Kopřiva, Krippner  :::  Verner, Fryč - Ulrych, Weinhold, Kružík  :::  Burda, Přibyl - Suchý, Krištůfek, Hrneček   branky / asistence: 9. Havlík (Krippner), 18. Weinhold (Verner), 23. Verner, 25. Kružík (Ulrych), 36. Ulrych (Kružík), 40. Ulrych (Kružík), 52. Verner, 55. Kružík (Verner), 56. Verner (Weinhold), 59. Ulrych (Kružík, Verner), 60. Hrneček (Přibyl, Suchý)   :::   vyloučení 6 : 10, využití 3 : 0, oslabení 0 : 1   :::   střely na branku:  61 : 16

V neděli přijel z Mariánek soupeř, kterého vedl nový trenér v jehož sestavě se konečně objevili hráči, kteří do naší věkové kategorie skutečně patří. Pravdou je, že doplňovali soupisku i mladšími páťáky, ale to děláme taky….(Kružík). Zápas jsme nezačali dobře. Sice jsme zatlačili soupeře do obranného pásma a od začátku přestříleli. Ale při jeho prvním oslabení jsme vyrobili chybu a z brejku na nerozchytaného Hrbka šel do vedení. Naštěstí v 9. minutě Kripnerovu střelu dorážel důrazný Havlík a v 18. jsme šli konečně do vedení po podobné akci, do zápisu si tentokrát připsali body Verner a střelec branky Weinhold  *  V úvodu druhé části se chlapcům dokonale vyvedla hra 4 na 4. Nejprve dělovkou pod věšák zvyšoval na 3 : 1 Verner a poté dvojice Kružík - Ulrych předvedla v brejku, jak má vypadat kombinace se zakončením. Stejná dvojice byla i u dvou dalších využitých přesilovek a tak jsme po druhé třetině odcházeli do šaten za příznivého stavu 6 : 1 a s otazníkem, zda ti naši nám nepřipraví další překvápko v podobě zvratu v utkání, na které jsme si už docela i zvykli… V úvodu třetí třetiny sice zvrat nepřišel, ale chlapci nějak přestali hrát, jakoby ani neměli zájem pokusit se dotáhnout to na vytouženou „desítku“. Až v 52. minutě zápasu rozjel brankostroj obránce Verner střelou od modré, která mu opět sedla. V neděli musel tatíkovi na střídačce udělat určitě radost, neboť si o 3 minuty později připsal asistenci u Kružíkovy branky, aby o necelou minutu později završil hattrick a zvýšil na 9 : 1. Na střídačce, ani po zápase se trestuhodně Verner - senior kolegům nezavděčil v podobě tekutého kolku a tak se řešilo, zda to na tu vytouženou desítku chlapci vůbec dotáhnou a zda něco kápne alespoň od střelce desáté branky. Nakonec to byl Ulrych, který si rovněž vystřílel svůj první hattrick v krátké hokejové kariéře. K desátému gólu si navíc v 59. minutě připsal do zápisu svůj premiérový gól Hrneček, jehož střela od modré skončila tečovaná – netečovaná po jedenácté za brankovou čarou soupeře.  -ls-

statistiku utkání stahujte zde   celkové statistiky týmu najdete zde

-------------------------------------------  další naše zápasy + statistiky najdete zde

konečné tabulky všech kategorií najdete na této stránce

ke stažení...

:::     Rozpis zápasů pro sezonu 2006 / 2007 stahujte zde  (.pdf 42,5 kB)  nebo zde (.xls 26 kB)

Zápasy / příprava...

:::   HC DRACI BÍLINA   -   HC MOST  (8. třída)                0  :  11

:::   HC DRACI BÍLINA   -   HC STADION LITOMĚŘICE    1  :  6    (0 : 1, 0 : 3, 1 : 2)

:::   HC KADAŇ  -  HC DRACI BÍLINA                                 4  :  2    bez záruky