Cerveny dvurHorni dumcesko

germana

english

Ubytování Červený dvůr!

Zajišťujeme sezónní ubytování v chalupě na vesnici pro 6 osob. Chalupa se nachází v Obci Černov, v krásném prostředí vysočiny. Rozmanitost zdejší přírody dotváří rozsáhlé lesy, čeřící se hladiny rybníků a menší vodní toky.Pobyt vhodný zejména pro rodiny s dětmi v klimaticky příznivé lokalitě 610 m nad mořem.

Poloha

Obec leží v polovině cesty mezi Prahou a Brnem, nedaleko od známých historických měst Telče, Jihlavy a Pelhřimova. Prostředí je idealní pro ty , kteří mají rádi krásnou českou přírodu ,čístý vzduch a klid. Žije zde 118 stálých obyvatel. Je zde i malý obchod.

Stravování

Našim hostům je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka, kombinovaný sporák, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. V blízkém okolí se náchází i řada restaurací a hotelů (Nový Rycnov - 7 km,Horní Cerekev-3 km, Křemešník- 10 km,Pelhřimov - 14km).

Interier

Ubytování je zajištěno ve 4 pokojích. První pokoj o výměře 20 m2 je vybaven rozkládací sedací soupravou, obývací stěnou,BTV+Sat. Druhý pokoj (18m2) - prostorné dvojlůžko, BTV + SAT,skřině. Třetí pokoj (18m2) má dvě válendy s úložným prostorem, skříně, poličky (možnost i dětské postýlky). Čtvrtý pokoj (18 m2) - plně vybavená kuchyňská linka (viz stravování), jídelní kout. Koupelna - teplá + studená voda, sprcha, koupelnová stěna. WC - samostatně přístupné z chodby.

Okolí objektu

Před chalupou je zahrádka s možností posezení. Za domem pak zahrada - posezení gril a sport.aktivity (možnost zapůjčení sport potřeb).

Mistní aktivity

-cykloturistika- možnost výletů v okruhu 50 km -pěší turistika - mírně kopcovitý terén posktuje přiměřenou zátěž -koupání - přírodní koupaliště (Černov ,Horní Cerekev ,Nový Rychnov) a kryté bazény (Jihlava-Vodní Ráj,Pelhřimov a H.Cerekev) -Rybaření- sportovní rybářství -Projížďky na koních- Křemešník a okolí -Sportovní areál Pelhřimov- hokej + bruslení, fotbal, plavání, tenis,stolní tenis, volejbal Okolní krajina je vhodným místem pro relaxaci osob pracujících v zátěžových oblastech a zejména pak rodiny s dětmi. Věřime že svým komfortním vybavením a idylickým prostředím se může ubytování v Černově stát oázou pro každého, který hledá klid , přátelskou atmosféru a těší ho krásná příroda a okolí.

novydum.JPG(5 kb) zelenydum.jpg(16 kb)
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *